Niveau 3: Zelfstandig werkend gastheer / gastvrouw

Niveau 3: Zelfstandig werkend gastheer / gastvrouw

Maatwerk voor bedrijven

Wil je dat wij een deze opleiding bij jouw horecazaak verzorgen die op jouw wensen, en ideeën zijn afgestemd? Dat kan! Wij bespreken graag met de mogelijkheden. Op deze manier kan de opleiding voor jouw onderneming en medewerkers zo optimaal mogelijk ingericht worden.

Wil je meer informatie ontvangen over één van onze trainingen? Laat hier je gegevens achter en één van onze collega’s zal telefonisch contact opnemen om jouw wensen en ideeën te bespreken.

Voor wie?

 • Voor bedrijven die de ambitie hebben te werken aan een optimale gastbeleving.

Gasten voelen zich welkom in jouw restaurant of hotel. Daar zorg jij wel voor. Je ontvangt ze hartelijk en bedient ze attent. Jij bent steeds op de juiste momenten aanwezig om het ze naar de zin te maken. Jij zorgt ervoor dat iedereen dik tevreden naar huis gaat.

Voor wie? 

 • Je wilt het verschil maken in jouw zaak.
 • Je wilt het verschil maken met jouw zaak.
 • Je wilt het verschil leren tussen gastvrijheid en gastgerichtheid. 
 • Je wilt meer weten over smaak van wijn, bier en andere dranken. 

SVH EXAMEN
Als het gehele programma doorlopen is, kan het traject afgesloten worden met een officieel examen. Het examen wordt afgenomen door het SVH, waarna je een officieel branche erkend diploma ontvangt.

Opleidings mogelijkheden:
Alle cursussen en opleidingen die WTOL Academy aanbiedt, kunnen door WTOL Academy eveneens als Incompany training op maat binnen jouw eigen bedrijf worden verzorgd. Het grote voordeel daarvan is dat de training wordt afgestemd op specifieke wensen.

Tijdens een Incompany training sluit alle lesstof exact aan op de specifieke bedrijfssituatie. Belangrijke vragen en/of problemen uit de dagelijkse praktijk kunnen daarbij aan bod komen.

In korte tijd zijn je medewerkers deskundig opgeleid zodat zij goed zijn ingespeeld op situaties in jouw eigen organisatie. Een Incompany training vergroot de kennis en de kwaliteit van de individuele werknemer alsmede het draagvlak binnen jouw organisatie.

Wil je meer weten? Bel dan met onze afdeling Incompany op telefoonnummer 085-27 35 181. Je kunt ook direct een offerte aanvragen via deze link: Offerte aanvragen

Opleidings mogelijkheden:
Alle cursussen en opleidingen die WTOL Academy aanbiedt, kunnen door WTOL Academy eveneens als Incompany training op maat binnen jouw eigen bedrijf worden verzorgd. Het grote voordeel daarvan is dat de training wordt afgestemd op specifieke wensen.

Tijdens een Incompany training sluit alle lesstof exact aan op de specifieke bedrijfssituatie. Belangrijke vragen en/of problemen uit de dagelijkse praktijk kunnen daarbij aan bod komen.

In korte tijd zijn je medewerkers deskundig opgeleid zodat zij goed zijn ingespeeld op situaties in jouw eigen organisatie. Een Incompany training vergroot de kennis en de kwaliteit van de individuele werknemer alsmede het draagvlak binnen jouw organisatie.

Wil je meer weten? Bel dan met onze afdeling Incompany op telefoonnummer 085-27 35 181. Je kunt ook direct een offerte aanvragen via deze link: Offerte aanvragen

Neem contact met me op.
*


ALLE OPLEIDINGEN BEDIENING

 • KOSTEN: op aanvraag

 • Inclusief SVH online trainingsprogramma.

 • Je wordt begeleid door een team van SVH leermeesters

 • Unieke online leer methode.

 • Locatie: Op aanvraag

 • Betaling in termijnen mogelijk.

Jooble

AGENDA

2020-09-07T16:38:02+00:00