Heb je een bedrijf of organisatie waarin je alcohol schenkt en/of verkoopt dan dien je volgens de Drank- en Horecawet aan de eis Sociale Hygiëne te voldoen. Wist je dat er altijd minimaal één persoon tijdens openingsuren in het bedrijf aanwezig moet zijn die het diploma Sociale Hygiëne heeft? Deze eis geldt níet alleen voor de bedrijfsleider of eigenaar, maar voor iedereen die met zijn/haar naam op de vergunning vermeld staat. Voldoe aan de wettelijke eisen en voorkom boetes of een eventuele bedrijfssluiting!
Deze opleiding wordt aangeboden i.s.m. SHO Horeca
Ondernemers, leidinggevenden en medewerkers van horecabedrijven en slijterijen. Beheerders, medewerkers en vrijwilligers in sportkantines, verenigingen, buurthuizen of instellingen
Handig met inroosteren
“Het is een prettig idee dat iedereen zijn Sociale Hygiëne heeft. Dan is het inroosteren niet zo’n uitdaging en hoef ik me geen zorgen te maken als er zieken zijn.”
Deze SVH opleiding wordt aangeboden i.s.m. SHO Horeca
Wat leer je tijdens de spoedcursus Sociale Hygiëne
In 1 dag of in 2 avonden word je goed voorbereid op het officiële SVH examen Sociale Hygiëne dat aansluitend op de cursus wordt afgenomen. Je maakt je handige methoden eigen om gasten duidelijk te maken wat in je bedrijf wel en niet is toegestaan en leert hoe je de veiligheid en het welzijn van jezelf, je collega’s en gasten kunt garanderen.
- Drank- en Horecawet
- Alcohol-, drugs- en gokbeleid
- Bedrijfs- en gastvrijheidsformule
- Omgaan met intimidatie, agressie en geweld
- Inrichtingseisen en voorzieningen
- Veiligheid in het horecabedrijf
Deze opleiding wordt aangeboden i.s.m. SHO Horeca
Examen Sociale hygiëne
Toelatingseisen: Geen vooropleiding nodig.
Examen: Schriftelijk SVH examen dat bestaat uit 40 meerkeuzevragen.
Diploma/certificering: SVH diploma Sociale Hygiëne.
Cursusduur: Één dag van 9.00 tot 17.00 uur, inclusief SVH examen.
Geldigheid: Het is wenselijk om de cursus na een aantal jaar te herhalen om je kennis up-to-date te houden.
Extra: Je kunt deze cursus ook in de avonduren volgen tijdens de Avondcursus Sociale Hygiëne. Tevens is het mogelijk om een schriftelijke thuiscursus te volgen. Neem hiervoor contact met ons op.
Deze opleiding wordt aangeboden i.s.m. SHO Horeca
Meld je hier aan
KOSTEN: € 425,- (inclusief lesmateriaal, examenregeling, certificering en dagarrangement, BTW vrij )
Inclusief SVH online leermateriaal
Inclusief coaching en begeleiding.
Locaties:
- Amsterdam
- Arnhem
- Eindhoven
- Goes
- Zwolle
- Maastricht
- Groningen
- Rotterdam
- Breda
- Utrecht
- Den Haag
Unieke online leer methode.
AGENDA