TEAM WTOL Academy:
De liefde voor gezond, lekker eten en drinken is inmiddels tot grote hoogte gestegen in de lage landen. Kookprogramma’s zoals 24 kitchen, Masterchef en Gordon Ramsey worden zeer goed bekeken. De jaarlijkse Michelinsterren, de punten van Gault&Millau en de Lekker Top 100 daar kijken vele liefhebbers en professionals reikhalzend naar uit. Met onze opleidingen, workshops, cursussen en webinars professionaliseren we jaarlijks een grote groep horecatijgers.

Perfect voor ambitieuze horecaprofessionals.
Ons docententeam staat met beide benen in de dagelijkse praktijk en kent daarin ook het klappen van de zweep. Graag nemen zij je mee in hun professionaliteit en laten ze je kennismaken met actuele en diepgaande kennis van alle aspecten van de horeca. Ieder vanuit de eigen expertise.

  • Ruud Weterings
  • Directeur

  • Vinoloog

  • info@wtol-academy.nl

  • 085 27 35 181

  • Jacqueline Nijst
  • Opleidingscoördinator

  • jacqueline@wtol-academy.nl

  • 085 27 35 181

  • Edo Kruidering
  • Coördinator | Docent

  • Vinoloog

  • edo@wijntraining-online.nl

  • Randal van Gils
  • Docent

  • Vinoloog

  • randal@wtol-academy.nl

  • Edwin Loos
  • Docent

  • Vinoloog | kok

  • info@wtol-academy.nl

  • Patrick Treichl
  • Docent

  • Gastvrijheid coach

  • info@wtol-academy.nl

  • Wim Eusen
  • Docent

  • Biersommelier

  • info@wtol-academy.nl

  • Sebastian Paliama
  • Docent

  • Vinoloog

  • sebastian@wtol-academy.nl

  • Pepijn van der Linden
  • Docent

  • Vinoloog

  • pepijn@wtol-academy.nl

  • Marcel van de Wiel
  • Docent

  • ICT | kwaliteit

  • marcel@wtol-academy.nl