SVH ERKEND | 98% VAN ONZE STUDENTEN BEVEELT ONS AAN

FOOD | WINE | HOSPITALITY

SVH Wijn 3 vragen

SVH Wijn 3 kennistest

Wil je je wijnkennis naar een professioneel niveau tillen? Met de SVH Wijn 3 cursus bouw je een brede en praktijkgerichte kennis op van wijngebieden, druivenrassen en vinificatie. Je leert wijnen proeven en objectief beoordelen en ontwikkelt het vermogen om kwaliteitsverschillen te herkennen.

Deze opleiding is ideaal voor wie zich verder wil verdiepen in wijn en een volgende stap wil zetten richting een professionele rol in de horeca of wijnwereld.

Aan het einde van de cursus kun je ervoor kiezen om het officiële SVH Wijn 3 examen af te leggen (dit is niet verplicht). Bij WTOL is het SVH Wijn 3 diploma wel een vereiste om toegelaten te worden tot de opleiding Vinoloog / Sommelier (SVH Vinoloog niveau 4).

Start de kennistest

Benieuwd hoe het met jouw wijnkennis zit? We hebben een kennistest samengesteld met 20 multiplechoice vragen. Ideaal om je kennis te testen en te ontdekken waar je nog kunt verbeteren.

Start direct en ontdek jouw niveau!

SVH Wijn 3

BTW vrijgesteld 0.0%

Goed om te weten: al onze opleidingen zijn vrijgesteld van btw, dus je betaalt geen btw over het cursusbedrag.

Ledenkorting De Horecabond 20%

Lid van De Horecabond? Profiteer van 20% korting op onze opleidingen.

50% korting op Entree Magazine

Meld je aan voor de opleiding en ontvang een abonnement op Entree Magazine met 50% korting

Je aanmelding voor de nieuwsbrief kon niet worden voltooid.
Je hebt je succesvol aangemeld voor de nieuwsbrief van WTOL Academy

Blijf op de hoogte van WTOL Academy

Schrijf je in en ontvang elke maand updates over nieuwe opleidingen, de leukste wijnevents en praktisch opleidingsadvies voor professionals in de horeca – direct in je inbox.

Door je aan te melden ga je akkoord met ons privacybeleid. Je kunt je op elk moment weer uitschrijven.

;