Een wachtrij aan personeel? Ontdek het op de HORECAVA 2026 (HAL 8 stand 08.393)
Fantastisch nieuws voor alle horecaondernemers! Stelt je eens voor: een wachtrij van gemotiveerd personeel dat staat te popelen om in jouw zaak aan de slag te gaan. Het klinkt als een droom, maar op de HORECAVA 2026 maken we deze droom werkelijkheid! We nodigen je van harte uit om onze stand te bezoeken, waar we je laten zien hoe je het personeelstekort definitief achter je kunt laten.
De revolutie in personeelswerving begint hier
De horeca kampt al jaren met uitdagingen op het gebied van personeel. Op onze stand tijdens de HORECAVA presenteren we een innovatieve aanpak die al vele horecazaken heeft geholpen. We delen praktische strategieën, digitale tools en bewezen methodes die direct resultaat opleveren.
Wat kun je verwachten?
Een bomvol programma met workshops, tastings en inspiratiesessies. Hieronder vind je een greep uit onze activiteiten op de stand? Een bomvol programma met workshops, tastings en inspiratiesessies. Hieronder vind je een greep uit onze activiteiten op de stand:
- Beleef dagelijks het VINO-CASINO op onze stand
- Elke dag vinden er wijn en kaas proeverij plaats i.s.m het Kaasfort Amsterdam
- Workshops wijn: Leer blindproeven als een professional en ontdek de wereld van wijn om jouw eerste stap te kunnen zetten naar een wijn-diploma.
- Op maandag 12 januari lanceren we tijdens de SVH Register Vinoloog/Sommelier nieuwjaars borrel het vernieuwde register.
- Sluit elke dag af met onze gezellige pubquiz. Test je kennis, win mooie prijzen en laat je verrassen!
En natuurlijk: Wie worden de winnaars van de Beste Leerbedrijf Horeca en Beste Leermeester Horeca? De finale vindt plaats op donderdag 15 januari van 14.00 tot 16.00 uur en belooft een spannend hoogtepunt te worden. Je kunt ons vinden in Hal 8 samen met SVH op Stand 08.393
Laat je inspireren! Of je nu kennis wilt verdiepen, nieuwe ideeën wilt opdoen of gewoon wilt genieten van de sfeer: kom langs, proef, leer en beleef en bestel hier jouw tickets. Tot ziens op de HORECAVA 2026 stand 08.393 in Hal 8 Food & Wine!
Houd onze socials in de gaten voor de verdere invulling van het beursprogramma. Deel jouw ervaringen met #SVHHorecava2026 @WTOLAcademy #WTOL





