FOOD | WINE | HOSPITALITY

Ask the Mentor in the hospitality

SVH Leermeester kennistest

Wil je leerlingen effectief begeleiden op de werkvloer en jouw kennis overdragen in de praktijk? Met de SVH Leermeester training ontwikkel je de vaardigheden die je nodig hebt om een goede praktijkbegeleider te worden.

Deze intensieve en praktijkgerichte cursus leert je hoe je leerlingen motiveert, begeleidt en beoordeelt. Je ontwikkelt didactische vaardigheden en leert hoe je inspeelt op de behoeften van de moderne leerling.

Na afronding ben je bevoegd om leerlingen te begeleiden en kun je namens jouw bedrijf een erkenning als leerbedrijf aanvragen.

De SVH Leermeester cursus is daarmee een belangrijke stap voor iedereen die zich verder wil ontwikkelen binnen de horeca en een rol wil spelen in het opleiden van nieuw talent.

Start de kennistest

Benieuwd hoe het met jouw kennis zit? We hebben een kennistest samengesteld met 20 multiplechoice vragen. Ideaal om je kennis te testen en te ontdekken waar je nog kunt verbeteren.

Start direct en ontdek jouw niveau!

Become an SVH Mentor in the hospitality?

Courses

Wine courses

From SVH Wine 1 to Vinologist

Hospitality

Social hygiene, hospitality mentor, barista

Online courses

At your own pace, with e-learning

In-company

Training at your own location

More

Je aanmelding voor de nieuwsbrief kon niet worden voltooid.
Je hebt je succesvol aangemeld voor de nieuwsbrief van WTOL Academy

Blijf op de hoogte van WTOL Academy

Schrijf je in en ontvang elke maand updates over nieuwe opleidingen, de leukste wijnevents en praktisch opleidingsadvies voor professionals in de horeca – direct in je inbox.

Door je aan te melden ga je akkoord met ons privacybeleid. Je kunt je op elk moment weer uitschrijven.

Opleidingen

Wijncursussen

Van SVH Wijn 1 tot vinoloog

Horeca en hospitality

Sociale hygiëne, leermeester, barista

Online opleidingen

In je eigen tempo, met e-learning

Incompany

Training op je eigen locatie

Meer